Bizi Arayın
0422 325 55 10
Bize Ulaşın
Yeşilyurt Malatya
Mail Gönderin
info@sevgifiziktedavi.com.tr

Kayropraktik, nöro-kas-iskelet sistemine odaklanan, invazif olmayan, uygulamalı bir sağlık bakımı disiplinidir. Kiropraktörler manuel bir yaklaşım uygular. Kayropraktik doktorları, omurgadaki problemleri tespit etmek ve düzeltmek için özel olarak eğitilmiştirşü.


Wellness Chiropractic nedir?

Çoğu zaman, birine kayropraktik ofisi olduğumuzu söylediğimizde, mesleğimizi hemen boyun ve / veya sırt ağrısıyla ilişkilendirirler. Bununla birlikte, birçok kişinin fark etmediği şey, kayropraktikin ağrı için bir çözümden önemli ölçüde daha fazlasını sağlayan bir sağlık bakım yöntemi olduğudur.

Kayropraktik, egzersiz, beslenme, kişisel gelişim ve stresten kurtulma dahil olmak üzere sağlıklı yaşamın tüm yönlerini içeren bir yaşam tarzıdır. Hayatın her kesiminden insanlarla (yeni doğanlar, çocuklar ve ergenler dahil) çalıştığımız için şanslıydık ve sonuç mucizevi oldu.

Özel Pilates ekipmanları

Pilates reformerleri, trapez masaları, uygun toplar, köpük silindirler ve daha fazlasını içeren özel ekipmanların bir karışımını kullanıyoruz. Bu ekipman, klinik Pilates için özel olarak tasarlanmıştır, doğru tekniği, uygun direnç seviyelerini ve hedefe yönelik egzersizleri teşvik eder, böylece önemli alanlarınızda gerçekten çalışabilir ve sonuçları görebilirsiniz. 

Eğitmenlerimiz ayrıca her Pilates egzersiz seansından daha fazla yararlanmanızı sağlayan temel kas kasılma tekniklerini öğreterek fazladan zaman harcarlar.