Bizi Arayın
0422 325 55 10
Bize Ulaşın
Yeşilyurt Malatya
Mail Gönderin
info@sevgifiziktedavi.com.tr

Fizik Tedavi Hizmeti

Kişisel fizik tedaviniz, fonksiyonel sınırlamalar ve ağrı alanlarının kapsamlı bir değerlendirmesiyle başlar. Uzman fizyoterapist ekibimiz, işle ilgili ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre bir tedavi planı tasarlayacaktır. Bir ekip yaklaşımı benimsiyoruz ve gerekirse işvereninize ve vaka yöneticinize danışacağız. Tedaviniz boyunca, tüm normal fonksiyonel aktivitelere dönmenize yardımcı olmak için çok çalışacağız.

Taburcu olmaya hazır olduğunuzda, işte sağlıklı kalmanıza ve rehabilitasyonunuzu daha da geliştirmenize olanak tanıyan kişiselleştirilmiş bir ev egzersiz programı alacaksınız.

Hizmetlerimiz her tür ve boyutu içeriyor.

Bir ekip yaklaşımı benimsiyoruz ve gerekirse işvereninize ve vaka yöneticinize danışacağız. Tedaviniz boyunca, tüm normal fonksiyonel aktivitelere dönmenize yardımcı olmak için çok çalışacağız. Taburcu olmaya hazır olduğunuzda, sağlıklı kalmanızı sağlayacak kişiselleştirilmiş bir ev egzersiz programı alacaksınız.

Deneyimli fizyoterapist ekibimiz, probleminizi teşhis etmek için postürel ve biyomekanik değerlendirmeler dahil kapsamlı bir değerlendirme yapacaktır.